غلّه – دانه امام حسین علیه السلام امام حسین

غلّه – دانه: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هنوز هم شاهد لگد مال شدن حقوق زنان هستیم / الهه کولایی

معاون امور زنان ستاد روحانی در تهران، گفت: ما شاهد هستیم در این دوره از انتخابات از سطح کمیته زنان خارج شدیم و وارد جریان سازی جنسیتی شدیم، جدا سازی جنسیتی روش

هنوز هم شاهد لگد مال شدن حقوق زنان هستیم / الهه کولایی

الهه کولایی: هنوز هم شاهد لگد مال شدن حقوق زنان هستیم

عبارات مهم : مدیریت

معاون امور زنان ستاد روحانی در تهران، گفت: ما شاهد هستیم در این دوره از انتخابات از سطح کمیته زنان خارج شدیم و وارد جریان سازی جنسیتی شدیم، جدا سازی جنسیتی روش موفقی در راه توسعه نیست.

ایلنا نوشت: الهه کولایی در سمینار آموزشی و توجیهی مدیران و عوامل اجرایی ستادهای انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان مناطق ۲۲ گانه تهران، گفت: معاونت امور زنان در ستاد آقای روحانی را به فال نیک می گیریم. رخدادی در جامعه در حال شکل گیری است که زنان سهم بسزایی در فعالیت های اجتماعی دارند. پیامبر اسلام در شرایطی ظهور کرد که اعراب زنان را زنده به گور می کردند، در چنین جامعه ما تکریم زنان را داریم.

هنوز هم شاهد لگد مال شدن حقوق زنان هستیم / الهه کولایی

معاون امور زنان ستاد روحانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: البته هنوز هم شاهد لگد مال شدن حقوق زنان هستیم، انقلاب اسلامی این امکان را فراهم کرد که زنان در توسعه نقش ایفا کنند. ما هنوز هم شاهد جاهلیت مدرن هستیم چراکه هنوز بعضی تصور می کنند زنان ابزار هستند. امروز جامعه ای موفق است که سهم زنان را بر شمرده است.

کولایی با بیان اینکه زنان هر لحظه در انتخابات حضور پر شور و پر رنگی داشتتد، خاطرنشان کرد: ما شاهد هستیم در این دوره از انتخابات از سطح کمیته زنان خارج شدیم و وارد جریان سازی جنسیتی شدیم، جداسازی جنسیتی روش موفقی در راه توسعه نیست. ما ستاد زنان را بر اساس برنامه های شورای عالی سیاست گذاری شکل دادیم. با منزل نشینی زنان توسعه صورت نمی گیرد.

معاون امور زنان ستاد روحانی در تهران، گفت: ما شاهد هستیم در این دوره از انتخابات از سطح کمیته زنان خارج شدیم و وارد جریان سازی جنسیتی شدیم، جدا سازی جنسیتی روش

او افزود: بسیاری از نیاز زنان دیده نشده هست، ما به اندازه انگشت های یک دست جهت شورای شهر از زنان بهره نگرفته ایم، ما خواستار این هستیم که این حق دیده شود. در پارلمان ترکیه شاهد بودیم که نمایندگان زن عدالت و توسعه زیاد کردن پیدا کرد جستجو کردیم متوجه شدیم که زنان گفتند انتخابات را ترک می کنند و این کار جواب داد.

کولایی بیان داشت: ما باید بتوانیم خواسته های مردم را جهت حضور در پای صندوق های رای مطرح کنیم.هدف باید انتخابات پر شور باشد و حضور زنان گواه این امر خواهد بود.نامزدی زنان سرمایه اجتماعی است که در لیست قرار خواهند گرفت.در حوزه های مدیریت شهری جای زنان خالی است که جامعه هزینه آن را می دهد. ما باید این ضرورت را ایجاد کنیم که زنان در حوزه مدیریت شهری حضور پیدا کنند.

واژه های کلیدی: مدیریت | انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs