غلّه – دانه امام حسین علیه السلام امام حسین

غلّه – دانه: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی‌کیفیت ممنوع شد/ بازی با ازبکستان بدون تماشاگر نخواهد بود ، تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی‌کیفیت تا حل شدن پرونده‌های باشگاه‌های ایرانی در فیفا ممنوع شد.

جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی‌کیفیت ممنوع شد/ بازی با ازبکستان بدون تماشاگر نخواهد بود ، تاج

تاج: جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی کیفیت ممنوع شد/ بازی با ازبکستان بدون تماشاگر نخواهد بود

عبارات مهم : خارجی

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی کیفیت تا حل شدن پرونده های کلوب های ایرانی در فیفا ممنوع شد.

به گزارش فارس، مهدی تاج اظهار داشت: با توجه به اینکه پرونده های متعددی که کلوب های ایرانی در فیفا دارند. تصمیم گرفتیم بازیکن خارجی با کیفیت و بی کیفیت تا حل شدن پرسشها پرونده های کلوب های ایرانی در فیفا جذب نشود. بحث تیم های بدهکاری که به فیفا بدهی ندارند ولی در داخل کشور کلوب بدهکارند. تاکید شد که 25 درصد بدهی های این کلوب ها پرداخت شود و این روند ادامه پیدا خواهد کرد تا بدهی کلوب های ایرانی به صفر برسد.

جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی‌کیفیت ممنوع شد/ بازی با ازبکستان بدون تماشاگر نخواهد بود ، تاج

وی افزود: در حال حاضر به جز دو کلوب تمامی کلوب های لیگ برتر بدهکار هستند و نمی توان لیگ را با دو تیم برگزار کرد به همین علت با تصویب هیات رئیسه قرار است با یک شیب ملایمی بدهی کلوب ها پرداخت شود. یعنی اگر تیمی 16 میلیارد تومان یا 20 میلیارد تومان هزینه جذب بازیکن می دهد باید یک سوم این مبلغ را بابت پرداخت بدهی گذشته اش بپردازد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد افزایش تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به جام جهانی روسیه و اینکه برنامه ای جهت افزایش از گروه در این مسابقه ها دارید، گفت: جلسه های که خودم با کی روش داشتم. این است که خودمان را جهت افزایش به مرحله بعد آماده می کنیم. یک بازی قبل از بازی با ازبکستان مسابقه دوستانه داریم. بعد از بازی با ازبکستان سمت و سوی ما به جام جهانی است و کی روش در حال برنامه ریزی بازی های دوستانه ای است که به نفع مان در جام جهانی باشد.انشالله بعد از شکست ازبکستان خودمان را جهت حضور در جام جهانی آماده می کنیم. به همین علت بازی های تدارکاتی مان به این سمت وسو دارد. می خواهیم از گروه مان در جام جهانی افزایش کنیم. تیم ملی جوانان ما بعد از 16 سال به جام جهانی افزایش کرده و امیدواریم از مرحله اول به دوم افزایش کندو تلاش می کنیم تیم ملی نوجوانان هم افزایش کند. اوضاع تیم ملی فوتسال و فوتبال ساحلی مان هم خوب است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی‌کیفیت تا حل شدن پرونده‌های باشگاه‌های ایرانی در فیفا ممنوع شد.

تاج در مورد قیمت بلیت هزار تومانی طبقه دوم ورزشگاه آزادی گفت: امروز با افتخاری صحبت داشتم. ایشان به من تلفن کرد و گفت چنین طرحی دارد. شورای تامین نظرش این است که رایگان کردن بازی ها ممنوع است و فدراسیون فوتبال هم این مساله را به همه تیم ها ابلاغ کرده است و هزار تومان هم عدد قابل ملاحظه ای نیست. ممکن است خدایی نکرده مسئله پیدا کنیم مثل بازی های قبل.در این مورد به کلوب استقلال هم تذکر دادیم. استقلال تلاش می کند با برنامه ریزی که دارد ورزشگاه آزادی پر شود و این حق طبیعی کلوب است ولی نه اینکه تماشاگر سرریز شود. بلیت فروشی در بازی استقلال و الاهلی انجام می شود. مزیت ما همین تعداد تماشاگر زیاد است ولی نه اینکه تماشاگران مجبور به بازگشت از ورزشگاه شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد جرایم احتمالی فیفا علیه کشور عزیزمان ایران و اینکه شایعه شده است بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان بدون تماشاگر انجام شود گفت: این ها شایعه است و چیزی به ما ابلاغ نشده و بعید هم می دانم چیزی هم ابلاغ شود. ولی جرایم مالی که فیفا جهت مان در نظر گرفته اعمال خواهد شد. دیدید که پرتاب یک ترقه چقدر جریمه دارد. در بازی پرسپولیس و پدیده بازهم تماشاگران ترقه پرتاب کردند. در بازی با چین اصلا ممکن بود از حضور در جام جهانی محروم شویم. کافی بود داور بازی را نیمه تمام اعلام کند.

بازی 3 بر صفر می شد و بازی بعدی هم معلوم نبود چه اتفاقی رخ می داد. باید جلوی این مساله ایستاد. جرایم مالی فیفا سنگین است و جهت یک بازی ممکن است از 150 تا 200 هزار دلار جریمه شویم که با این مبلغ می توانیم اردو برگزار کنیم. اوضاع مالی فدراسیون هم مناسب نیست و باید مواظبت مورد نیاز را انجام بدهیم.

جذب بازیکنان خارجی با کیفیت و بی‌کیفیت ممنوع شد/ بازی با ازبکستان بدون تماشاگر نخواهد بود ، تاج

واژه های کلیدی: خارجی | ممنوع | افزایش | فوتبال | تماشاگر | ازبکستان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs