غلّه – دانه امام حسین علیه السلام امام حسین

غلّه – دانه: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

گت بلاگز اخبار پزشکی بانوی دکتر ایرانی تنها نماینده خاورمیانه در انجمن بین‌المللی نفرولوژی

بانوی دکتر ایرانی به‌عنوان تنها نماینده پزشکان نفرولوژیست خاورمیانه، عضو هیئت‌ مدیره انجمن بین‌المللی نفرولوژی شد.

بانوی دکتر ایرانی تنها نماینده خاورمیانه در انجمن بین‌المللی نفرولوژی

بانوی دکتر ایرانی تنها نماینده خاورمیانه در انجمن بین المللی نفرولوژی

عبارات مهم : انجمن

بانوی دکتر ایرانی به عنوان تنها نماینده پزشکان نفرولوژیست خاورمیانه، عضو هیئت مدیره انجمن بین المللی نفرولوژی شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کنسرسیوم دیالیز ایران، دکتر شهرزاد عصاره – فوق تخصص نفرولوژی و نخستین دکتر ایرانی است که تاکنون به عنوان نماینده خاورمیانه در هیئت مدیره انجمن بین المللی نفرولوژی (پزشکان فوق تخصص کلیه) گزینش شده است است.

بانوی دکتر ایرانی تنها نماینده خاورمیانه در انجمن بین‌المللی نفرولوژی

وی که فعالیت خود را از یک ماه پیش در این پست شروع کرده در این خصوص گفت: در ماه مارس 2016 داوطلبان عضویت در هیئت مدیره این انجمن سوابق علمی و شغلی خود را جهت بررسی به دفتر انجمن فرستادند و سوابق علمی، تخصصی و تعداد مقالات و تألیفات و نیز سوابق فعالیت های آموزشی ملی و منطقه ای هر داوطلب بررسی شد. در نهایت من به همراه دو همکار نفرولوژیست دیگر از کشورهای اردن و عربستان سعودی جهت این پست کاندید شدیم.

این نفرولوژیست ادامه داد: رأی گیری جهت گزینش اعضای هیئت مدیره این انجمن بین المللی که هر یک نماینده ای از یک منطقه دنیا و در مجموع ۳۲ نفر هستند، از ابتدای ماه فوریه ۲۰۱۷ به صورت اینترنتی شروع شد و در نهایت من با بیشترین رأی همکاران ایرانی و سایر همکاران از کشورهای دیگر جهان، به عنوان نماینده خاورمیانه در هیئت مدیره برگزیده شدم.

بانوی دکتر ایرانی به‌عنوان تنها نماینده پزشکان نفرولوژیست خاورمیانه، عضو هیئت‌ مدیره انجمن بین‌المللی نفرولوژی شد.

پزشکانی که به عنوان عضو هیئت مدیره ISN گزینش می شوند به مدت دو سال از نظر آموزش و توسعه علم نفرولوژی در منطقه فعالیتی خود و نیز در جهت زیاد کردن بینش پزشکان نسبت به بیماری های کلیه و کم کردن شیوع بیماری های کلیه در کشورهای منطقه تلاش خواهند کرد. شهرزاد عصاره، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کشور عزیزمان ایران تاکنون ۴۲ مقاله تخصصی به چاپ رسانده و در بیش از ۷۵ کنگره فوق تخصصی در داخل و خارج از کشور عزیزمان ایران ارائه مقاله و صحبت داشته است.

واژه های کلیدی: انجمن | ایرانی | خاورمیانه | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs