غلّه – دانه امام حسین علیه السلام امام حسین

غلّه – دانه: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

بازار سرمایه با عوض کردن کابینه عوض کردن چندانی نمی کند ، کاهش کارمزد معاملات تا یک ماه دیگر

یک عضو شورای عالی بورس اعتقاد است که عوض کردن و تحولات در کابینه دولت چندان تاثیری روی بازار سرمایه نخواهد داشت آیا که آنچه بر روی بازار تاثیر می گذ..

ادامه مطلب

احتمال وجود حیات ، تصویر خارق‌العاده فضاپیمای ناسا از فواره‌های آب در قمر زحل

فضاپیمای کاسینی تصویر خارق‌العاده‌ای از انسلادوس ششمین قمر بزرگ زحل ثبت کرده است. تصویر خارق العاده فضاپیمای ناسا از فواره های آب در قمر زحل/..

ادامه مطلب

علی رغم تاکید بر بهره‌گیری از توان داخلی در همین مجلس چای خارجی مصرف می‌شود / لاهوتی

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علی رغم تاکید بر بهره‌گیری از توان داخلی و قانون استفاده حداکثری از ظرفیت تولید داخل در همین مجلس ..

ادامه مطلب

آژانس ضد دوپینگ روسیه اعتبار خود را باز می‌یابد

دبیر کل وادا (آژانس جهانی ضد دوپینگ ) اعلام کرد که احتمال دارد در ماه نوامبر امسال آژانس ضد دوپینگ روسیه دوباره اعتبار خود را بازیابد. آژانس ضد د..

ادامه مطلب

پول بده هرجا که خواستی نقاره بزن!

کلوب های استقلال و پرسپولیس سه سالی می شود که با پول مردم اداره می شوند ولی یک بهره بردار جهت آنها و جهت مردم و مسئولین تعیین وظیفه می کند! ..

ادامه مطلب

امریکا می خواهد کاری کند که ما با لغو برجام، با دست خودمان جهت خودمان هزینه درست کنیم / صالحی

روزنامه خراسان در دومین سالگرد امضای برجام با دکتر علی اکبرصالحی مصاحبه ای انجام داده است. صالحی: امریکا می خواهد کاری کند که ما با لغو برجام، ب..

ادامه مطلب

افزایش دما در کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن دما در کشور از وزش باد شدید در شرق طی سه روز آینده خبر داد. افزایش دما در کشور ..

ادامه مطلب

کیفرخواست پرونده دکل‌های نفتی به زودی صادر می‌شود ، بازداشت یکی از متهمان مرتبط با جریان انحرافی

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نخستین نشست شورای معاونین دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران با عنوان تحقیقات پرونده‌های قضایی، از بازداشت یکی از مته..

ادامه مطلب