غلّه – دانه امام حسین علیه السلام امام حسین

غلّه – دانه: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

شهاب حسینی کنار پژمان جمشیدی و ساره بیات در فیلم «لابیرنت»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «لابیرنت» نخستین ساخته امیرحسین ترابی به تهیه‌کنندگی سپهر سیفی به آخر رسید. شهاب حسینی کنار پژمان جمشیدی و ساره بیات د..

ادامه مطلب

اشکان در ناتینگهام فارست می‌ماند ، دژاگه فصل را از دست داد

به گزارش فارس، اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی کشورمان که در زمستان راهی کلوب ناتینگهام فارست انگلیس شده است بود ماه گذشته در تمرینات این تیم مصدوم شد. ..

ادامه مطلب

چرا «عصبانی نیستم» اکران نشد؟

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» که ماجرای اکران شدن آن خود به یک سریال تبدیل شده است هست، بار دیگر از نمایش بر پرده سینماهای کشور بازماند تا باز، پرسش‌ها و ان..

ادامه مطلب

رفته بودند،برگشته اند؟ ، جم&quot، تا کنون کدام بازیگرانی که به شبکه&quot

به گزارش جام جم، رابعه اسکویی از ترکیه و شبکه «جم» برگشت و منشتر شدن تصویر و متنی در اینستاگرام این بازگشت را اعلام کرد.برگشت این بازیگر با تصویر العم..

ادامه مطلب

دیوانه کننده‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۸

هیچ رسانه ای مانند فیلم نمی تواند شما را به یک سفر روان پریش کننده ببرد، باعث شود که ماهیت همه چیز را زیر پرسش برده و یا شما را با آن چه که در درون یک..

ادامه مطلب

اولین نمایش جهانی «آذر» در جشنواره ونکوور کانادا

به گزارش مهر، «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای و تهیه کنندگی نیکی کریمی به جشنواره ونکوور کانادا راه پیدا کرد. اولین نمایش جهانی «آذر» در..

ادامه مطلب

کدام فیلم‌ شانس بیشتری جهت نمایندگی کشور عزیزمان ایران در اسکار دارد؟

۱۰ فیلم که از مهر ماه سال گذشته در کشور عزیزمان ایران اکران شده‌اند بیشترین شانس را جهت حضور در اسکار امسال دارند. کدام فیلم شانس بیشتری جه..

ادامه مطلب

عکس + گریم بسیار عجیب آمیتاب باچان در یک فیلم

به تازگی تصویر جدیدی از حضور “آمیتاب باچان” با گریمی بسیار متفاوت در فیلم “102 بیرون نرو” انتشار یافته که در کنار “ریشی کاپو..

ادامه مطلب

داستان رسانه‌ای که هر لحظه در بزنگاه‌ها کم می‌آورد

سه‌گانه صداوسیما تکمیل شد و این بار هم در یک اتفاق مهم و حساسیت برانگیز از سایر رسانه ها جا ماند. . داستان رسانه ای که هر لحظه در بزنگاه ها کم ..

ادامه مطلب

کاش در کنار گرسنگی کشیدن جهت درک فقرا، موظف به سیر کردنشان بودیم / رضا صادقی

رضا صادقی می‌گوید ای کاش یک ماه نیز موظف بودیم از اذان صبح تا غروب آفتاب فقرا را سیر کنیم نه این که گرسنگی و تشنگی کشیده تا فقط زحمت آن‌ها را درک کنیم...

ادامه مطلب