غلّه – دانه امام حسین علیه السلام امام حسین

غلّه – دانه: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

نقشه ترامپ جهت «خروج از برجام» چیست؟ , بازی با مدل‌ها

برجام و کشور عزیزمان ایران از کاربردی ترین کلماتی بودند که در دیدارها، صحبت ها و گفت و گو های رهبران دنیا در هفتاد و دومین مجمع عمومی شرکت ملل مورد استف..

ادامه مطلب

اولین نمایش جهانی «آذر» در جشنواره ونکوور کانادا

به گزارش مهر، «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای و تهیه کنندگی نیکی کریمی به جشنواره ونکوور کانادا راه پیدا کرد. اولین نمایش جهانی «آذر» در..

ادامه مطلب

آزمایش موشکی کشور عزیزمان ایران خلاف قطعنامه 2231 است / وزیر خارجه انگلیس

وزیر امور خارجه انگلیس با ابراز نگرانی راجع به آزمایش موشکی اخیر کشور عزیزمان ایران مدعی شد که این اقدام خلاف قطعنامه 2231 است. وزیر خارجه ان..

ادامه مطلب

نامه مدیرعامل استقلال به رییس شرکت لیگ راجع به حق پخش تلویزیونی

مدیرعامل کلوب استقلال با ارسال نامه‌ای به رییس شرکت لیگ خواهان پیگیری به عنوان حق پخش تلویزیونی شد. نامه مدیرعامل استقلال به رییس شرکت لیگ..

ادامه مطلب

تصویر + ماجرای آگهی جالب استخدام در یک بیمارستان

به گزارش تسنیم، این بیمارستان که در شهر انتاریو کانادا واقع شده است است طبق اساسنامه مصوب خود تصمیم دارد کارکنان خود را با بهره گیری از روش احترام به ارز..

ادامه مطلب

اگر برجام به شکل ضعیف اجرا شود آن را نمی‌پذیریم / وزیر انرژی آمریکا

در حالی که یوکیا آمانو روز دوشنبه در وین یک بار دیگر تاکید کرد، کشور عزیزمان ایران تعهدات خود در برجام را اجرا کرده هست، وزیر انرژی آمریکا در فرافکن..

ادامه مطلب

ترکیب استقلال!

در حاشیه حال و هوای این روزهای استقلال، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را بدون شرح در خبر ورزشی منتشر کرد. ترکیب استقلال! عبارات مهم..

ادامه مطلب

آقا برانکو این پرسپولیس را قهرمان آسیا می‌کند/ قهرمانی پرسپولیس،تاریخی می‌شود ، علی‌ پروین

علی پروین و خوشحالی به علت افزایش پرسپولیس به نیمه نهایی.البته سلطان چشم تیله ای سرخپوشان از قبل هم گفته بود که این تیم می تواند حتی قهرمان آسیا شود:«سر حرفم ه ..

ادامه مطلب

مسعود بارزانی طرح جایگزین رفراندم را پذیرفت

مسعود بارزانی پروژه‌ جایگزین رفراندم را از نمایندگان شرکت ملل، آمریکا، بریتانیا و فرانسه‌ تحویل گرفت. مسعود بارزانی طرح جایگزین همه پرسی..

ادامه مطلب

مهلت یکساله به احزاب جهت تظبیق شرایط خود با قانون «نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی»

احزاب دارای «مجوز فعالیت» موظف شدند مطابق ماده 22 قانون «نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی»، ظرف مدت یک سال از تاریخ لازم‌الاجراشدن این قانون، اوضاع خود..

ادامه مطلب